Правила прийому до дошкільного навчального закладу:

/Files/images/дітки (1).jpg

В дошкільний навчальний заклад №23 зараховуються діти, які зареєстровані в Електронній черзі дошкільних навчальних закладів м.Хмельницького.

Зареєструвати дитину в електронну чергу можна, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг (вулиця Соборна, 16), щодня з 9.00 до 16.00, без обідньої перерви,

або самостійно на сайті Електронної черги

Для зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад батьки, або особи, які їх замінюють повинні пред’явити:

· заяву на ім'я керівника навчального закладу;
· медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
· довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
· свідоцтво про народження дитини.
При собі також мати документ, що посвідчує Вашу особу (паспорт).

Пільгові категорії громадян (учасники АТО, малозабезпечені сім’ї, багатодітні сім'ї, діти з інвалідністю, переселенці з тимчасово окупованих територій тощо) додатково подають:

· свідоцтво про народження дитини (копія);
· паспорт батьків на кого оформлена пільга (копія заповнених сторінок);
· ідентифікаційний номер батьків на кого оформлена пільга (копія);
· свідоцтво про одруження (копія);
· довідка про склад сім’ї;
· довідка про пільгу, або відповідне посвідчення.

Коментарi