Правила прийому до закладу дошкільної освіти:

/Files/images/діти з кульками.jpg

В Хмельницький заклад дошкільної освіти № 23 "Вогник" зараховуються діти, які зареєстровані в Електронній черзі закладів дошкільної освіти м.Хмельницького та мають статус заяви "Допущено до зарахування".

Зареєструвати дитину в електронну чергу можна, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг (вулиця Соборна, 16), щодня з 8.00 до 16.00, без обідньої перерви,

або самостійно на сайті Електронної черги

Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти батьки, або особи, які їх замінюють повинні пред’явити:

- паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) того з батьків, хто подає заяву на зарахування дитини в заклад дошкільної освіти;
- свідоцтво про народження дитини та його копію;
- довідку про місце реєстрації дитини;
- довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для вказаних категорій).

Для відвідування дитиною закладу дошкільної освіти подається:

· медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти ;
· карта профілактичних щеплень.

Пільгові категорії громадян (учасники АТО/ООС, бойових дій, військовослужбовці (з 24.02.2022 року), малозабезпечені сім’ї, багатодітні сім'ї, діти з інвалідністю, внутрішньопереміщені особи) додатково подають:

· свідоцтво про народження дитини (копія);
· довідка про пільгу або відповідне посвідчення.
При собі мати оригінали документів.

Коментарi