Повернутися до звичайного режиму

Правила прийому до дошкільного навчального закладу:

/Files/images/дітки (1).jpg

В дошкільний навчальний заклад №23 зараховуються діти, які зареєстровані в Електронній черзі дошкільних навчальних закладів м.Хмельницького.

Зареєструвати дитину в електронну чергу можна, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг (вулиця Соборна, 16), щодня з 9.00 до 16.00, без обідньої перерви,

або самостійно на сайті Електронної черги

Для зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад батьки, або особи, які їх замінюють повинні пред’явити:

- паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) того з батьків, хто подає заяву на зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад;
- заяву на ім'я керівника навчального закладу;
- свідоцтво про народження дитини та його копію.

Для відвідування дитиною дошкільного закладу подається:

· медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
·карта профілактичних щеплень.

Пільгові категорії громадян (учасники АТО, малозабезпечені сім’ї, багатодітні сім'ї, діти з інвалідністю, переселенці з тимчасово окупованих територій тощо) додатково подають:

· свідоцтво про народження дитини (копія);
· паспорт батьків на кого оформлена пільга (копія заповнених сторінок);
· ідентифікаційний код того з батьків на кого оформлена пільга (копія);
· свідоцтво про одруження (копія);
· довідка про склад сім’ї;
· довідка про пільгу, або відповідне посвідчення.
При собі мати оригінали документів.

Коментарi